“Ajkule” opet bez medalje na OI!

Crna Gora ponovo nije uspjela da osvoji bronzu na Olimpijskim igrama, pošto je poražena od Italije 12:10 (2:1, 3:3, 4:3, 3:3)!

TOK MEČA:

Kraj meča, Italija je večeras imala boljeg golmana, Šćepanović i Radić su potpuno podbacili, imali smo šansu u finišu, smanjili smo na 11:10, a onda je Radić primio nevjerovatan gol i ponovo smo ostali bez medalje.

Radović nije uspio da savlada Tempestija, a zatim je Radić primio nevjerovatan gol sa distance – 10:12. Nema više nade, previše zicera smo promašili, a imali smo i očajne golmane!

GOOOOOOOLLLLL! Radović je precizan sa igračem više, vratili smo se u igru, 1:57 do kraja, Italija vodi 11:10.

GOL! Odličan gol Ivovića na 2:20 do kraja!

Ivović je promašio peterac, zatim nijesmo iskoristili igrača više, Italijani su jako blizu bronzane medalje (2:43 do kraja).

Prešuti rutinski sa igračem više, sve smo dalje od medalje – 8:11 (5:45 do kraja).

I Radić je primio nevjerovatan gol, sa ovakvim golmanima ne možemo do bronze, Italija vodi 10:8 (6:19 do kraja).

GOL! Opet sjajna akcija sa igračem više, novi gol Darka Brguljana – 8:9 (7:10 do kraja meča).

Kraj treće četvrtine, nijesmo realizovali napad sa dva igrača više, pogodili smo prečku, a zatim je Ivović u posljednjim sekundama ponovo zatresao prečku, bio je to veliki zicer, ali Italija je sačuvala dva gola prednosti – 9:7. Gojković je umjesto Šćepanovića uveo Radića, naši golmani su potpuno zakazali protiv Hrvatske, a evo i večeras su za sada očajni.

Šćepanović i večeras totalno van igre, fale nam njegove odbrane, Italija ponovo vodi sa dva gola – 9:7 (1:24 do kraja treće četvrtine).

GOL! Nova odlična akcija sa igračem više, Mišić je smanjio na 7:8 (2:17 do kraja treće četvrtine).

Nora precizan sa igračem više, Italija vodi 8:6 (2:52 do kraja treće četvrtine).

GOL! Važan gol Klikovca sa igračem više, vratili smo se u igru – 6:7 (3:41 do kraja treće četvrtine).

Novi gol Italijana, koji bježe na dva gola prednosti – 5:7 (3:52 do kraja treće četvrtine).

Prešuti je donio novu prednost Italijanima uz dosta sreće – 5:6 (5:00 do kraja treće četvrtine).

Odličan start naših u trećoj četvrtini, prvo smo se odbranili sa igračem manje, a zatim je Mlađan pogodio za 5:5 (6:23 do kraja treće četvrtine).

Kraj druge četvrtine, Italija vodi 5:4. Naš tim nikako da preokrene, čim izjednačimo Italijani odmah postignu gol za novo vođstvo.

Nevjerovatno, čim izjednačimo odmah Italija postigne gol za novu prednost – 4:5.

GOL! Evo gola i Darka Brguljana, opet smo precizni sa igračem više – 4:4 (0:34 do kraja druge četvrtine).

Italijani opet vode, Filjoli je sa distance savladao Šćepanovića – 3:4 (1:00 do kraja druge četvrtine).

GOL! Konačno je pogodio i Ivović, sjajan šut za novo izjednačenje – 3:3 (1:43 do kraja druge četvrtine).

Prvi gol Italijana sa igračem više, Galo je bio precizan za 2:3 (5:30 do kraja druge četvrtine).

GOL! Novi pogodak Mlađana Janovića sa igračem više za 2:2 (6:28 do kraja druge četvrtine).

Važna odbrana Šćepanovića, Italijani su imali igrača više odmah na startu druge četvrtine.

Završena je prva četvrtina, primili smo dva brza gola, ali Mlađan je smanjio sa igračem više. Imali smo nakon toga dva puta igrača više, ali nijesmo uspjeli da izjednačimo, Italija vodi 2:1.

GOL! Odlična realizacija Mlađana Janovića sa igračem više, smanjili smo na 1:2 (5:02 do kraja prve četvrtine).

Opet očajan start naših, Prešuti je iskoristio grešku naše odbrane i udvostručio prednost (5:55 do kraja prve četvrtine).

Italijani su preko Gala prvi došli do pogotka, još 6:19 do kraja prve četvrtine.

“Ajkule” igraju protiv Italije u Rio de Žaneiru. Imate vremena do početka meča (18h) da pročitate najavu za ovaj susret – Treća sreća ili opet tužan kraj? “Ajkule” napadaju Italijane za bronzu na OI.