Ovo su rezultati devetog kola Telekom Prve lige

Nikšićani su slavili golovima Bojana Božovića u 29. i Veljka Vukovića u 57. i 74. minutu.

Sa tri boda iz Danilivgrada, Sutjeska se probila na četvrtoe mjesto na tabeli, sa istim brojem bodova kao i Iskra, ali boljom gol-razlikom.

Fudbaleri Mladosti osvojili su bod na gostovanju Lovćenu i propustili priliku da se bodovno izjednače sa ekipom Budućnosti.

Dečić je u Tuzima pobijedio Grbalj 1:0, a pitanje pobjednika riješio je Rijad Pepić u 12. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Petrovca i Zete, koji je završen 1:1. Petrovac je poveo efektnim pogotkom Benjamina Kacića u 8. minutu iz slobodnog udarca. Izjednačio je i postavio konačan rezultat Pjeter Ljuljđuraj u 36. minutu.

Prvu pobjedu ove sezone ostvarilo je bjelopoljsko Jedinstvo, koje je u Mojkovcu savladalo Bokelj 1:0. Odlučujući pogodak postigao je Orhan Hajrović u 49. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u 18 sati, sastaće se vodeća Budućnost i pljevaljski Rudar.